Oslava 11. narozenin Auta Super

13. 10. 2021 Velká míčovna Pražského hradu


Dne 13. 10. 2021 proběhla oslava 11. narozenin Auta Super v nádherném prostředí Míčovny Pražského hradu.

K narozeninovým oslavám odjakživa neodmyslitelně patří i krásné místo. Jedno takové jsme k oslavě 11. narozenin společnosti Auta Super zvolili i my. Nádherné prostředí Míčovny Pražského hradu už jen podtrhlo důležitost celé akce, kterou provázel moderátor Míra Hejda.

Hvězdné obsazení zajistila zlatá Slavice Lucie Bílá, která za doprovodu klavíru zpříjemnila našim hostům průběh večera. Módní přehlídka šatů značky PONER, za doprovodu tanečníků zrcadlové show Mirror Family, byla nevšedním zážitkem.

Vrcholem večerního programu byla dražba obrazů českého umělce Slavoje Síse. Zní to neuvěřitelně, ale díky všem přítomným se podařil získat celý 1 milion korun, který byl prostřednictvím naší nadace použit na sociální stipendia Gymnázia Porg. Nadace Progresus SPOLU pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin podporou konkrétních aktivit v oblasti vzdělávání a volnočasového sportu.

Celou akci moderoval generální ředitel společnosti Living Media a milovník aut Míra Hejda. Na akci zpívala zlatá slavice Lucie Bílá s klavírním doprovodem. Součástí večera byla zrcadlová show Mirror Family. Jejich těla jsou od hlavy až k patě pokryta stovkami zrcadel. Následovala módní přehlídka sourozenců Ponerových, zakladatelů oděvní značky PONER. V rámci večerního programu oslavy 11. narozenin proběhla i dražba obrazů českého umělce Slavoje Síse. Zní to neuvěřitelně, ale díky všem zúčastněným se podařilo získat celý 1 milion korun, který prostřednictvím naší nadace bude použit na sociální stipendia Gymnázia Porg. Nadace Progresus SPOLU, která umožňuje pomáhat dětem ze sociálně slabých rodin podporou konkrétních aktivit v oblasti vzdělávání a volnočasového sportu.

Prohlédněte si fotografie z oslavy

Připomeňte si atmosféru luxusní oslavy v nádherných prostorách Velké míčovny Pražského hradu.

Pro zobrazení dalšího obsahu musíte být přihlášení
newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři