#49 MARTIN ITERSKÝ – „Vždy jsem koukal nahoru na ty nejlepší.“ - Progresus Business Development

#49 MARTIN ITERSKÝ - „Vždy jsem koukal nahoru na ty nejlepší.“


V mládí byl neúspěšný sportovec a doufal, že bude moci úspěch dokázat někde jinde. Zdá se, že i neúspěch může být silnou motivací. Ten totiž dovedl Martina Iterského k založení vlastní vzdělávací akademie, která má za cíl edukovat kondiční trenéry i běžnou populaci, současně jej ale také dovedl k pozici kondičního trenéra u hokejových týmů. Má za sebou například roční angažmá v ruském Magnitorgorsku, kde se věnoval trénování týmu KHL – Metallurg Magnitogorsk. Jak náročná je práce s celým týmem oproti práci s jedincem? Co považuje za největší odměnu a jakou roli hraje správná motivace u dospělých i dětí?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s kondičním trenérem a zakladatelem vzdělávací akademie D.Tale Academy, panem Martinem Iterským, který vedla moderátorka Katka Říhová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři