#43 ROSTISLAV NOVÁK – ,,Divadlo si mě našlo samo.“ - Progresus Business Development

#43 ROSTISLAV NOVÁK - ,,Divadlo si mě našlo samo."


S kulturou nechtěl mít nic společného. Viděl se ve sportu a snil o olympijských hrách v atletice. V dospívání však objevil krásy / kouzlo divadla a jak sám říká „Na základě cirkusového umění děláme něco, co považuji teď za nejsvobodnější, co jsem mohl najít. Hostem dalšího dílu byl herec a principál Cirk La Putyka Rosťa Novák, který projektem BOOM navázal spolupráci se studenty kyjevské akademie cirkusového umění. Představení o mladé generaci, které spojuje české a ukrajinské akrobaty, má obrovský úspěch i daleko za hranicemi naší země. Pokud se jej rozhodnete navštívit, těšte se i na přítomnost samotného principála. Ten totiž vítá každého diváka osobně.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s hercem, panem Rosťou Novákem, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři