#01 PETR BUDINSKÝ – „Jak geopolitická situace ovlivňuje ekonomiku u nás a ve světě.“ - Progresus Business Development

#01 PETR BUDINSKÝ - „Jak geopolitická situace ovlivňuje ekonomiku u nás a ve světě.“


Úplně první podcast skupiny Progresus Invest Holding hodnotí téma, které je velmi aktuální. Tím je válka na Ukrajině, díky níž zažily trhy pád. Co k tomu říká dnešní host, prorektor Vysoké školy finanční a správní pan Petr Budinský? Nenechte si ujít téma zhodnocení vlivu geopolitické situace na ekonomiku nejen u nás, ale i ve světě. Našeho hosta vyzpovídala moderátorka a redaktorka Linda Bartošová.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem. Podniká především v realitním developmentu a ve výrobním průmyslu. Má zázemí v České republice, podniká ve střední Evropě a připravuje expanzi na západ od našich hranic.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři