#01 PETR BUDINSKÝ – „Jak geopolitická situace ovlivňuje ekonomiku u nás a ve světě.“ - Progresus Business Development

#01 PETR BUDINSKÝ - „Jak geopolitická situace ovlivňuje ekonomiku u nás a ve světě.“


Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem. Podniká především v realitním developmentu a ve výrobním průmyslu. Má zázemí v České republice, podniká ve střední Evropě a připravuje expanzi na západ od našich hranic.

Úplně první podcast skupiny Progresus Invest Holding hodnotí téma, které je velmi aktuální. Tím je válka na Ukrajině, díky níž zažily trhy pád. Co k tomu říká dnešní host, prorektor Vysoké školy finanční a správní pan Petr Budinský? Nenechte si ujít téma zhodnocení vlivu geopolitické situace na ekonomiku nejen u nás, ale i ve světě. Našeho hosta vyzpovídala moderátorka a redaktorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři