#03 MARTIN SKALICKÝ – „Jak budeme bydlet v roce 2022?“ - Progresus Business Development

#03 MARTIN SKALICKÝ - „Jak budeme bydlet v roce 2022?“


Bydlení je od pradávna považováno za základní potřebu lidstva. Nemáte vlastní bydlení a uvažujete o něm? Bude někdy ještě vhodný čas si jej koupit? S Martinem Skalickým, expertem a předsedou poradenského týmu skupiny Progresus, jsme diskutovali, jak budeme bydlet v roce 2022, proč je na trhu tak velký nedostatek bytů, když se populace ČR extrémně nezvyšuje a také o důvodech, proč mezi Čechy panuje názor, že bydlet ve vlastním je nejvíc.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Našeho hosta vyzpovídala moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři