#05 PÁTER MIROSLAV MARTIŠ – „I v dnešní době se dějí zázraky.“ - Progresus Business Development

#05 PÁTER MIROSLAV MARTIŠ - „I v dnešní době se dějí zázraky.“


Před nedávnem jsme prožívali svátky jara – Velikonoce, jedno z nejkrásnějších období roku. Jaký mají význam pro křesťany a jak je vnímají ateisté? S páterem Miroslavem Martišem jsme si povídali o duši, víře, naději i strachu. Také o jeho zkušenosti z vězeňského prostředí. Dnes, kdy je kolem nás mnoho zlého, je potřeba věřit v lepší zítřky. Důležité je nebát se a mít naději.

Našeho hosta vyzpovídala moderátorka Linda Bartošová.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři