#07 ALEXANDER MOLNÁR – „Optimismus se dá naučit.“ - Progresus Business Development

#07 ALEXANDER MOLNÁR - „Optimismus se dá naučit.“


Další díl podcastu přináší rozhovor s COO & HR ředitelem společnosti Progresus Invest Holding, panem Alexanderem Molnárem.

Prožíváte život tak, jak si sami přejete, ohlížíte se na druhé nebo se dokonce necháte okolím ovlivnit? S koučem a personálním mentorem Alexandrem Molnárem jsme si povídali o tom, jak dát životu skutečný smysl, vážit si jej, být optimistou či jak získat tolik potřebnou motivaci. Protože… lidé ve svém životě nelitují toho co udělali, ale toho co neudělali.

Našeho hosta vyzpovídala ředitelka event oddělení společnosti Progresus Invest Holding Adéla Senetová.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři