#01 BV MARKET INSIGHT – „Silná koruna je protiinflační.“ - Progresus Business Development

#01 BV MARKET INSIGHT - „Silná koruna je protiinflační.“


Inflace, úrokové sazby, energie – elektřina, plyn, ropa, silná koruna. V prvním díle naší nové série hovoří Petr Budinský nejen o ekonomické situaci v lednu 2023, ale je potřeba připomenout také hlavní události, které hýbaly ekonomikou v roce 2022.

Chcete vědět, co v současnosti hýbe ekonomikou? Doc. Petr Budinský Vás během několika minut provede těmi nejdůležitějšími událostmi, zaostří na aktuální ekonomickou situaci a nastíní také výhled na další dny.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich sérií pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři