#11 JIŘÍ „BJP“ PROCHÁZKA – „Žij okamžikem teď a tady.“ - Progresus Business Development

#11 JIŘÍ "BJP" PROCHÁZKA - „Žij okamžikem teď a tady.“


V současné době patří mezi nejúspěšnější české MMA zápasníky. Na první pohled působí velmi drsně, avšak během rozhovoru dokázal na všechny přenést neskutečný klid. 

Velmi otevřený rozhovor o motivaci, technikách, která mu pomáhají uklidnit a ovládat mysl či podmínkách, za kterých podá nejlepší výkon. Jak sám říká: „Mám se skvěle, jen to občas nevidím. A co je nejdůležitější? Nehledat v sobě nic jiného, než pravdu.“

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Našeho hosta vyzpovídal zakladatel společnosti Progresus Invest Holding Lukáš Zrůst.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři