#12 PETR HAVLÍČEK – „Zdravý člověk má energii, příjemnou energii. Je usměvavý a není to žádná hra.“ - Progresus Business Development

#12 PETR HAVLÍČEK - „Zdravý člověk má energii, příjemnou energii. Je usměvavý a není to žádná hra.“


Zdravý životní styl – v současnosti velmi diskutované téma. Jak jej ovlivňuje náš vztah k sobě samému, sebevědomí či stres? Petr Havlíček neřeší už jen jídlo, ale i stav člověka. Jak sám říká: „Snažím se ukázat cestu ke zdravému životnímu stylu těm, kteří o to stojí.“ V rozhovoru také odpoví na lidmi často kladenou otázku: Jak zhubnout? Pokud chcete pro své zdraví opravdu něco udělat, nenechte si ujít náš další podcastový díl.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s výživovým specialistou, panem Petrem Havlíčkem.

Našeho hosta vyzpovídala redaktorka a moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři