#13 KRYŠTOF MUCHA – „Doufám, že letošní ročník bude krásný.“ - Progresus Business Development

#13 KRYŠTOF MUCHA - „Doufám, že letošní ročník bude krásný.“


Zanedlouho odstartuje již 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, jehož je skupina PROGRESUS hrdým partnerem.
Ne náhodou byl naším hostem právě Kryštof Mucha, výkonný ředitel festivalu, se kterým jsme natáčeli před pár týdny.

Povídali jsme si o ročníku minulém i tom letošním. Jaký otisk bude mít válečná situace na Ukrajině na festival. Kryštof Mucha dále představil pilotní ročník pro začínající tvůrce a došlo také na filmovou hvězdu loňského ročníku, Johnnyho Deppa a jeho současnou situaci.
Pokud Vás zajímá svět filmu a filmových hvězd, rozhodně si pusťte náš další díl.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s výkonným ředitelem festivalu, panem Kryštofem Muchou.

Našeho hosta vyzpovídala redaktorka a moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři