#17 ELIŠKA KRÁSNÁ NEKOLNÁ – „Měla jsem know-how, které jsem mohla předávat.“ - Progresus Business Development

#17 ELIŠKA KRÁSNÁ NEKOLNÁ - „Měla jsem know-how, které jsem mohla předávat.“


Někdy stačí jen málo: odvaha a láska k tomu, co děláte. Tato mladá, usměvavá a cílevědomá žena začala s podnikáním v 17 letech. Pro lektorku angličtiny Elišku Krásnou je spokojenost svých studentů nejdůležitější.
Zní to neuvěřitelně, ale přes svůj mladý věk zná dokonale význam slov workoholik či syndrom vyhoření.
Kde našla sílu, aby se ze dna vrátila zpět na vrchol?
Pokud Vás zajímá tento inspirativní příběh, nenechte si jej jistě ujít.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s lektorkou angličtiny Eliškou Krásnou Nekolnou.

Našeho hosta vyzpovídala ředitelka eventového oddělení společnosti Progresus Invest Holding Adéla Senetová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři