#18 RADEK POKORNÝ – „Advokát by měl být pro klienty nejbližším přítelem.“ - Progresus Business Development

#18 RADEK POKORNÝ - „Advokát by měl být pro klienty nejbližším přítelem.“


„Čím bys chtěl být, až vyrosteš?“
„Fotbalistou, hasičem, pilotem nebo právníkem.“
Tentokrát jsme si povídali s jedním z nejvlivnějších advokátů v naší zemi, Radkem Pokorným, který má rád velké příběhy.
Jak vnímá český národ advokáta a je to stále atraktivní zaměstnání? Dle slov našeho hosta je advokacie v krizi. Proč? Dá se to nějak změnit? Odpovědi se brzy dozvíte. Stačí jen poslouchat či sledovat tento díl.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s advokátem, panem Radkem Pokorným.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři