#19 PETR ŠIMŮNEK – „Chceme dělat svět lepší.“ - Progresus Business Development

#19 PETR ŠIMŮNEK - „Chceme dělat svět lepší.“


FORBES – v ČR Nejúspěšnější časopis současnosti, který má přes 1 milion on-line čtenářů za měsíc. Není proto divu, že jsme si na natáčení pozvali jeho šéfredaktora a spolumajitele v jedné osobě, pana Petra Šimůnka. Tento skromný a neustále pozitivně naladěný sympaťák prozradil například strategii a budoucí plány s časopisem, jehož hlavním cílem je inspirovat lidi. Vrátil se také o 11 let zpět, kdy to všechno začalo. “Jak říká: Štěstí je strašně důležité” protože mi to všechno vyšlo až na 3. Pokus – nejen pracovní úspěch a spojeni se s FORBESEM, ale také spokojenost v osobním životě, ve kterém je pro něj perfektní rodinné zázemí klíčem k harmonii.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se šéfredaktorem časopisu Forbes, panem Petrem Šimůnkem.

Našeho hosta vyzpovídal spolumajitel společnosti Progresus Invest Holding pan Lukáš Zrůst.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři