#21 DOMINIK KOUBEK – „Na barbera jsem moc kadeřník a na kadeřníka moc barber.“ - Progresus Business Development

#21 DOMINIK KOUBEK - „Na barbera jsem moc kadeřník a na kadeřníka moc barber.“


Vlasy a víra…na první pohled zcela odlišná témata. Může mezi nimi existovat nějaká souvislost? Na tuto otázku jsme se zeptali Dominika Koubka, vlasového stylisty a křesťana, který aktivně slouží v církvi. 

V první části našeho podcastu jsme hovořili o historii účesů, o aktuálních trendech, jak odvážní jsou s účesy Češi, ale také o významu slov barber, holič či kadeřník.

Druhou část jsme věnovali osobní cestě k víře a Bohu. Dominik, jakožto zástupce mladé generace, prozradil nejen svá osobní přání, ale také jaký je současný trend mladých lidí. Mají o víru zájem či nikoliv? Pokud Vás to zajímá, nenechte si proto ujít další z řady zajímavých životních příběhů.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s vlasovým stylistou a křesťanem, panem Dominikem Koubkem.

Našeho hosta vyzpovídala redaktorka a moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři