#22 MATĚJ „MONEY“ PEŇÁZ – „Chci být nejlepší verzí sebe sama.“ - Progresus Business Development

#22 MATĚJ "MONEY" PEŇÁZ - „Chci být nejlepší verzí sebe sama.“


Ve studiu jsme přivítali nadějného kickboxera a doufejme, že další budoucí hvězdu českého i evropského MMA – Matěje Peňáze.
Díky své výšce vzbuzuje tento mladík velký respekt, přesto z něj sálá neskutečná skromnost, pokora a klid. Prozradil nám techniky v rámci přípravy, co jej nejvíce motivuje a také, jaký má na něj vliv přítelkyně o které tvrdí: „Vím, že ve mě věří“. Pokud máte rádi příběhy ze života, rozhodně si tento díl nenechte ujít.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s MMA zápasníkem, panem Matějem Peňázem.

Našeho hosta vyzpovídal spolumajitel společnosti Progresus Invest Holding pan Lukáš Zrůst.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři