#25 WILLE RAJALA – „Real happiness comes from inside you.“ - Progresus Business Development

#25 WILLE RAJALA - „Real happiness comes from inside you.“


Jste od přírody adrenalinoví požitkáři milující sníh, přírodu a zároveň toužíte po čisté mysli bez stresu a rovnováze ve svém životě? Hostem našeho podcastu byl bývalý profesionální snowboardista, pro kterého se koníček stal prací. Společnost Master of Turns nabízí lidem jízdy na sněžném skútru, a to v nejrůznějších koutech světa. Tento druh zážitku nabízí nejen množství zábavy v horském terénu, možnost objevovat těžko přístupná místa, zažívat fascinující východy či západy slunce, ale především být sám sebou, vnímat ticho panenské přírody a přestat myslet na vše ostatní.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s panem Willem Rajalou.

Našeho hosta vyzpovídala senior event manažerka Progresus Invest Holding Jitka Baná.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Are you naturally an adrenaline junkie who loves snow, nature, and at the same time longs for a clear mind without stress and balance in your life? Our podcast guest was a former professional snowboarder who turned his hobby into a job. Master of Turns offers people snowmobile rides in various parts of the world. This type of experience offers not only a lot of fun in the mountain terrain, the opportunity to discover hard-to-reach places, discover fascinating sunrises and sunsets, but above all to be yourself, perceive the silence of virgin nature and stop thinking about everything else.

During your life you meet different people. Many of them have interesting life stories behind them that inspire and motivate us here at Progresus Invest Holding. However we share more than just these stories with you in our podcasts.

We are an international investment group Progresus, which manages a diverse portfolio of innovative companies. We are doing business mainly in real estate development and in the manufacturing industry. We have background in the Czech Republic, doing business in Central Europe and preparing an expansion to the west of our borders.

Our next podcast episode features and interview with Mr. Wille Rajala, CEO Master of Turns.

Our guest was interviewed by the senior event manager of Progresus Invest Holding Jitka Baná.

If you want to play the entire episode in APPLE PODCAST, you can do so via the link HERE.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři