#27 KAREL HAVLÍČEK – „Hudbou popisuju to, co lidi cítí.“ - Progresus Business Development

#27 KAREL HAVLÍČEK - „Hudbou popisuju to, co lidi cítí.“


Patříte-li k milovníkům hudby a dokážete ocenit nadání, schopnosti a píli ostatních, následující podcast si nesmíte nechat uniknout. Měli jsme totiž jedinečnou možnost povídat si s Karlem Havlíčkem. 

Mezinárodním hudebním skladatelem, jehož životním snem bylo dělat hudbu k filmům. Díky svému odhodlání a pracovitosti k cíli krok po kroku došel. Dnes působí po celém světě, za sebou má spolupráci s velkými jmény jako například Hans Zimmer, Nicole Kidman či Leonardo DiCaprio, vydal 2 sólová alba a hudbu skládá nejen k filmům a seriálům, ale také k reklamám.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se skladatelem, panem Karlem Havlíčkem, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři