#30 ONDŘEJ NOVOTNÝ A PALO JO NERUDA – „V každém z nás je bojovník.“ - Progresus Business Development

#30 ONDŘEJ NOVOTNÝ A PALO JO NERUDA - „V každém z nás je bojovník.“


Oktagon MMA je největší Česko-Slovenská organizace pořádající turnaje bojových sportů u nás, kterou ne náhodou řídí právě česko-slovenská dvojice – Ondra Novotný a Palo Jo Neruda, kteří přijali naše pozvání. Jak to všechno začalo, pokračuje a kam Oktagon míří? Zajímá vás, jak spolu tato dvojice vychází a zdali přišla někdy chvíle, kdy to chtěli vzdát? Padlo mnoho otázek u jejichž odpovědí se rozhodně nebudete nudit.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se spoluvlastníky MMA organizace Oktagon, pány Ondřejem Novotným a Palem Jo Nerudou, který vedl spolumajitel společnosti Progresus Invest Holding pan Lukáš Zrůst.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři