#34 ROBERT FOX – „Nejlepší kouzlo na světě je život sám.“ - Progresus Business Development

#34 ROBERT FOX - „Nejlepší kouzlo na světě je život sám.“


Robert Fox je označován za moderního iluzionistu 21. století. Jak moc se liší od tradičních kouzelníků, s jakými věcmi pracuje a jak se do kouzel propisuje moderní technologie? „Chci lidi pobavit, chci, aby se smáli a byli udiveni“ říká kouzelník, který má za sebou roční angažmá v USA, kde studoval divadelní psychologii. Existuje nějaká škola pro iluzionisty a dá se kouzelnictví dělat celý život? Nečekejte, že nám Robert prozradí svá tajemství, co však ano, tak jak se pozná dobrý iluzionista. „Důležité je to, co v lidech zůstane po představení, protože lidé musí na zážitky vzpomínat. Není to jen o té jedné vteřině.“

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s iluzionistou, panem Robertem Foxem, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři