#35 MICHAL ZAPOMĚL – „Bojovník za vlasy krásnější.“ - Progresus Business Development

#35 MICHAL ZAPOMĚL - „Bojovník za vlasy krásnější.“


Vlasy jej fascinovaly od malička. Přestože to rodiče na začátku neviděli tak pozitivně, on poslechl svůj instinkt a šel vlastní cestou. Dnes je Michal Zapoměl elitou mezi kadeřníky, jehož služby vyhledávají nejznámější osobnosti naší země. Vždy byl snílek s krátkodobým snem. Z malého snu je v současnosti salon, eShop s vlastní vlasovou kosmetikou a kavárna. Vychoval velké množství kadeřníků a jak sám říká „Dokud budu mít životní sílu, nadšení a elán, budu to dělat“.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s kadeřníkem, panem Michalem Zapomělem, který vedl spolumajitel společnosti Progresus Invest Holding pan Lukáš Foral.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři