#36 LUIZ FERNANDO COSTA MACAMBIRA – „Knowledge is an inspiration.“ - Progresus Business Development

#36 LUIZ FERNANDO COSTA MACAMBIRA - „Knowledge is an inspiration.“


Během života se mu podařilo vybudovat úspěšný business s kávou, navštívil mnoho krásných míst a potkal nespočet zajímavých osobností. Přes nulové zkušenosti přijal výzvu a dnes je CEO, vydavatelem a redaktorem monackého a nizozemského vydání kultovního časopisu FORBES. Luiz Fernando Costa Macambira nás poctil svou návštěvou ku příležitosti víkendové akce Variace 2022, která se konala v Karlových Varech. Během rozhovoru jsme se tohoto úspěšného muže, který hovoří šesti světovými jazyky, zeptali na obchodní začátky, co ho vedlo vstoupit do zcela odlišného prostředí, kde bere inspiraci, jak relaxuje, na život v Monaku, ale také na plánovanou biografii.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se CEO monackého a nizozemského Forbes magazínu, panem Luizem Macambirou, který vedla Senior manager společnosti Progresus Jitka Baná.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

During his lifetime he has managed to build a successful coffee business, has visited many beautiful places and has met countless interesting people. Despite having zero experience, he accepted the challenge and today he is the CEO, Publisher and Editor of the Monaco and The Netherlands‘ editions of the iconic FORBES magazine.
Luiz Fernando Costa Macambira graced us with his visit on the occasion of the Variation 2022 weekend event held in Karlovy Vary. During our interview, we asked this successful man, who speaks six languages, about his business beginnings, what led him to enter a completely different environment, where he gets his inspiration, how he relax, about life in Monaco, but also about his planned biography.

We are an international investment group Progresus, which manages a diverse portfolio of innovative companies. We are doing business mainly in real estate development and in the manufacturing industry. We have background in the Czech Republic, doing business in Central Europe and preparing an expansion to the west of our borders.

Our next podcast episode features and interview with Mr. Luiz Fernando Costa Macambira, CEO, Publisher and Editor of the Monaco and The Netherlands.

Our guest was interviewed by the senior event manager of Progresus Invest Holding Jitka Baná.

If you want to play the entire episode in APPLE PODCAST, you can do so via the link HERE.

The sound of our podcasts comes from composer Karel Havlíček, who composed it exclusively for Progresus.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři