#37 PARVIZ EBRAHIMI – „Mým snem bylo stát se pilotem.“ - Progresus Business Development

#37 PARVIZ EBRAHIMI - „Mým snem bylo stát se pilotem.“


Na začátku chceme upozornit všechny posluchače a diváky, že se jedná o jedinečný díl ve vícejazyčném formátu. Celý díl včetně českých titulků můžete tak shlédnout na YouTube.

Chtěl být pilotem. Jelikož si však nemohl splnit tento sen ve vzduchu, rozhodl se splnit si jej na zemi.
Další z řady zajímavých příběhů, jak se nevzdát, jít si za svým snem a jak důležitá jsou v životě náhodná setkání. Jedno takové osudové zažil i Parviz Ebrahimi Lai – letecký inženýr, designér a inovátor, jehož životní cesta ho zavedla z Teheránu až do Německa. Příběh o začátcích spolupráce, prvních úpravách vozů, tuningu, o práci s karbonem, na jehož konci je vznik známé tuningové společnosti Mansory. Dnes je Parviz Ebrahimi bohatý a úspěšný muž, přesto stále tvrdě pracuje a jak sám říká: „Není nic lepšího, než dobrá rodina“.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s leteckým inženýrem a inovátorem Parvizem Ebrahimi, který moderoval pan Dick Kvetňanský.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři