#38 LUKÁŠ POKORNÝ – „Jsem vděčný fotbalu a chci mu to nějakým způsobem vrátit.“ - Progresus Business Development

#38 LUKÁŠ POKORNÝ - „Jsem vděčný fotbalu a chci mu to nějakým způsobem vrátit.“


Lukáš Pokorný má za sebou 10 let profesionální fotbalové kariéry, nyní se však věnuje svému nedávno otevřenému privátnímu fitness centru. „Nechci spálit mosty za fotbalem“ říká tento mladý muž, který zažil pocit vyhoření, jenž vedl ke konci jeho sportovní kariéry. Co prožíval a jak se cítil na hřišti nebo v kabině? „Stylizovali mě do něčeho, co jsem nebyl.“ Velmi otevřený rozhovor, kterým chce Lukáš říct, že je důležité mluvit o tom, že se to děje, že je to normální a že se s tím dá něco dělat.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s bývalým profesionálním fotbalistou a podnikatelem, panem Lukášem Pokorným, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři