#40 MICHAL NÝDRLE – „Jediná jistota je změna.“ - Progresus Business Development

#40 MICHAL NÝDRLE - „Jediná jistota je změna.“


Psal se rok 2013 a Michal Nýdrle společně s dalšími partnery zakládají Kindred Group. To však ještě netušili, že osud této skupiny reklamních agentur bude mnohem víc, než úspěšný. Byly stejně úspěšné i začátky? „Hnací motor nebyl exit. Byl to můj strýc, který mě srazil do kolen na začátku mé kariéry a tou základní motivací bylo dokázat, že něco dokážu“. Michal Nýdrle si na začátku svého podnikání přiznal své slabé stránky a věděl tak, jaké lidi doplňovat do svého týmu. „Rád si kladu do cesty překážky“ říká muž, který na konci roku 2018 společnost prodal za stovky miliónů korun a vyrazil s rodinou na plavbu kolem světa na plachetnici. Co vše je na této cestě, během které bojovali doslova o holý život, potkalo a jak to ovlivnilo jejich život? Inspirativní příběh na jehož konci přišlo velké uvědomění si, že se tady máme opravdu dobře a že je naší občanskou povinností starat se o to, aby tomu tak bylo.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s investorem a zakladatelem skupiny Kindred Group, panem Michalem Nýdrlem, který vedl spolumajitel společnosti Progresus Invest Holding Lukáš Foral.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři