#41 RONY PLESL – „Chci se měřit s celým světem.“ - Progresus Business Development

#41 RONY PLESL - „Chci se měřit s celým světem.“


„Mám radost z toho, že vím, co už nevím“ říká český sochař, designér a pedagog Rony Plesl. Nedávno mu skončila výstava na Biennale v Benátkách, kde šlo o světově unikátní technologii Vitrum Vivum, která je revolucí v umění a rád by ji nabídnul výtvarníkům z celého světa. Přestože není sklo mezi galeristy jednoduše akceptovatelné, osobně by si přál dostat se do hledáčku velké galerie, která pracuje s člověkem jako s hodnotou duchovní. Jaké jsou jeho cíle, čemu se chce věnovat a v čem spatřuje výhodu volného umění?

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se sochařem, designérem a profesorem, panem Ronym Pleslem, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři