#42 MARTIN TRENKLER – „Spojil jsem dvě vášně – fotografii a Formuli 1.“ - Progresus Business Development

#42 MARTIN TRENKLER - „Spojil jsem dvě vášně - fotografii a Formuli 1.“


V době dospívání měl ambici stát se pilotem F1. Co se pokazilo? „Moja figura nebola od raného detstva ideálna“. Časem navíc zjistil, že je tento sport extrémně finančně náročný. On se však nevzdal a cestu do F1, kde působí již 20 let, si přesto našel. Slovák Martin Trenkler – oficiální fotograf F1 – spojil vášeň k fotografii i sportu, který je plný emocí a známých tváří. Jaké je pohybovat se mezi TOP smetánkou? “Pre mňa je to práca, ktorú milujem. Viem, že sú to ľudia z mäsa a kostí“, říká mladý muž, jehož motivace k práci je stejná, jako když mu bylo 15let – dělat pěkné fotky.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s oficiálním fotografem F1, panem Martinem Trenklerem, který moderoval pan Dick Kvetňanský.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři