#44 DAN PÁNEK A DANA KRYŃSKA – „DĚTI NAGANA.“ - Progresus Business Development

#44 DAN PÁNEK A DANA KRYŃSKA - „DĚTI NAGANA.“


V neděli 22.února 1998 v 5.45 spal v Česku málokdo. Vítězství českých hokejistů na olympijskému turnaji v japonském Naganu bylo jedno z nejúžasnějších vystoupeních našich sportovců v historii země. Moment, kdy se národ stmelil, táhnul za jeden provaz a všichni cítili národní hrdost. „Od toho momentu jsem se začal zajímat o hokej“, říká Dan Pánek. Scenárista a režisér, z jehož pera vzešel námět na nový rodinný film Děti Nagana, který vejde do kin přesně 25 let od slavného vítězství, a to 22.2.2023.
Film je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, ale také poselstvím o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň film otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana. Hostem tohoto dílu není jen samotný režisér, ale také Dana Kryńska, marketingová ředitelka společnosti PROGRESUS, která tvorbu filmu významně podpořila.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se scenáristou a režisérem, panem Danem Pánkem a s ředitelkou marketingu a PR společnosti Progresus, paní Danou Kryńskou, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři