#45 KLÁRA ISSOVÁ A TOMÁŠ BRENTON – „DĚTI NAGANA.“ - Progresus Business Development

#45 KLÁRA ISSOVÁ A TOMÁŠ BRENTON - „DĚTI NAGANA.“


22.2.2023 – datum, kdy bude mít premiéru nový film Děti Nagana. Sportovní pohádka o cestě za snem, zároveň velmi emotivní rodinný snímek, který ukazuje, že je potřeba vnímat své děti, komunikovat s nimi, naslouchat jejich snům a snažit se jim pomoci v jejich cestě k naplnění. „Netušila jsem, o čem ten film je“, říká Klára Issová, představitelka hlavní ženské role, která chce být férová jak ke svému synovi, tak k partnerovi. Nachází se však mezi mlýnskými kameny. Její syn se snaží dosáhnout svých snů, ale nejde mu to i díky otčímovi, který jej neustále shazuje. V hlavní roli se představí Tomáš Brenton, který říká „Udělal jsem všechno, abych tu roli dostal“.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s herečkou, paní Klárou Issovou a hercem Tomášem Brentonem, který vedla moderátorka Linda Bartošová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři