#46 NIKITA POLJAKOV – „Češi jsou náchylní konzumovat dezinformace.“ - Progresus Business Development

#46 NIKITA POLJAKOV - „Češi jsou náchylní konzumovat dezinformace.“


V médiích se pohybuje od svých 20 let. Má rád příběhy, být jim nablízku, protože novinařina je plná zajímavých lidí. „Nepamatuju si, že bych chtěl dělat něco jiného“, říká šéfredaktor deníku E15 Nikita Poljakov, se kterým nově vedla rozhovor moderátorka Katka Říhová. Zajímá vás, jak vypadá novinář 21. století či nejzajímavější kauzy a projekty, na kterých se tento sympatický novinář podílel? Zajímavostí budou také jeho budoucí cíle, jelikož v brzkém věku dosáhnul pomyslného profesního vrcholu.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor s šéfredaktorem deníku E15, panem Nikitou Poljakovem, který vedla moderátorka Kateřina Říhová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři