#48 NIKOL PONEROVÁ – „Ani na vteřinu jsem nepochybovala.“ - Progresus Business Development

#48 NIKOL PONEROVÁ - „Ani na vteřinu jsem nepochybovala.“


„Z každé naší klientky se snažím udělat ještě hezčí ženu, než je“, říká úspěšná podnikatelka Nikol Ponerová, které se společně s bratrem Jakubem podařilo vybudovat exkluzivní módní značku PONER, jenž patří v sekci společenských šatů k těm nejžádanějším. Obsahem našeho rozhovoru je povídání o začátcích, cestě k úspěchu a módních trendech na rok 2023. Jak se spolupracuje a podniká s bratrem? „Je to to nejlepší, co mě mohlo v životě potkat. Práce nás hodně stmelila“, uzavírá tato mladá a inspirativní žena.

Během života potkáte různé osobnosti. Za mnohými z nich stojí zajímavé životní příběhy. A ty nás v Progresus Invest Holding inspirují a motivují. V našich podcastech se s vámi podělíme nejen o tyto příběhy, které nás všechny posouvají dál.

Jsme mezinárodní investiční skupina Progresus, která spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů. Podnikáme především v oblasti realitního developmentu a výrobního průmyslu. Máme zázemí v České republice, působíme po celé střední Evropě a chceme naše aktivity dále rozšiřovat na západ od našich hranic.

Další díl podcastu přináší rozhovor se spolumajitelkou módní značky PONER, paní Nikol Ponerovou, který vedla moderátorka Katka Říhová.

Pokud si celý díl chcete pustit v APPLE PODCAST, můžete tak učinit skrze odkaz ZDE.

Úvodní znělka našich podcastů pochází z dílny hudebního skladatele Karla Havlíčka, který ji pro společnost Progresus exkluzivně složil.

Skupina Progresus Invest Holding se specializuje na dlouhodobé investice v realitním developmentu, výrobním průmyslu, IT, vývoji doplňků stravy, právu, insolvenci a také hospitality byznysu.

Díky akvizicím tradičních velkých společností dokazují, že umí rozvíjet jejich potenciál a otevřít dveře novým rozvojovým a obchodním příležitostem. Nejvýznamnější oblast portfolia je realitní development, kde jako základ pro realizaci projektů slouží výrobní závod RD Rýmařov s 50letou tradicí s obratem přes 1,3 miliard CZK.

Z malých lokálních firem vybudovali úspěšné rostoucí společnosti. V oblasti vývoje doplňků stravy můžu uvést například Harmonelo, která je na trhu 2 roky. Její obrat 50 milionů CZK za první rok existence druhým rokem vzrostl pětinásobně na 250 milionů CZK ročně.

Více informací na www.progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři