Progresus Club


„Spolu jsme silnější“ 

– Lukáš Zrůst, spoluzakladatel Progresus Invest Holding

Karlovarský festival je kulturní událostí velkého formátu, spojuje mnoho talentovaných a inspirativních lidí, kteří si mohou předávat své zkušenosti a pohledy. To je to, co milujeme. Neustále se navzájem obohacovat a společnými silami posouvat dál.

Právě to přináší Progresus club, který je místem, kde společně rosteme. Pořádáme webináře, podcasty a konference, které nás posouvají díky informacím a rozdílným pohledům a názorům. Členům nabízíme nejrůznější sportovní aktivity a výjezdy, při kterých načerpává tělo i mysl novou energii.

Rovnováha mezi Vaším pracovním a osobním životem není jen nějaký bonus, ale nutnost. Také souhlasíte? Potom se Vám jistě zalíbí nabídka zážitků z Work Life Balance. ⚖️

Pokud i Vy chcete být součástí Progresivních, načerpat energii, inspiraci a směřovat neustále vpřed, přidejte se k nám!

Těšíme se na Vás!

Chcete načerpat nové zážitky a se stát součástí něčeho úžasného? Stačí se zaregistrovat.


"*" indicates required fields

*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Co Vám v rámci Progresus Clubu nabízíme?


Jako členové clubu se můžete těšit na nejrůznější akce té nejvyšší úrovně.

Toužíte objevit jeden z nejznámějších oblastí Itálie? Na této neuvěřitelné pětihvězdičkové dovolené po Toskánsku prozkoumáte region tím nejunikátnějším a nejluxusnějším možným způsobem: zpoza volantu sportovního vozu. 🏎

Čtěte dál a dozvíte se více!

Luxusní výjezd do Itálie 🏎


Vaše cesta začíná v romantickém městě Florencie a pokračuje do malebné přírody kolem řeky Sieny. Zažijte ohromující kontrast mezi architektonickými skvosty ve městě a nádherným venkovem.

Nejen, že budete mít příležitost vychutnat si nejlepší superauta z celého světa na silnicích, pro které byla vyrobena, ale také zažijete pečlivě vybraný výběr našich oblíbených toskánských zážitků. Patří mezi ně přenocování v butikových nemovitostech, exkluzivní kulinářské zážitky, lov lanýžů a prohlídky slavných místních vinařství.

Stručně řečeno, toto týdenní toskánské turné je perfektní příležitostí, jak si užít to nejlepší v životě v jedné z nejlepších destinací, které Itálie nabízí.

 • Akce pro malé exkluzivní skupinky
 • Délka: 5 dní / 4 noci
 • Začátek: Florencie
 • Široká flotila našich aut 🏎
 • Jízda: 4 dny / 800 km
 • Zakončení: Florencie


Work Life Balance ⚖️


Pokud chcete žít spokojeně, rovnováha mezi vaším pracovním a osobním životem není jen nějaký bonus, ale nutnost.

Už dávno není v módě obětovat vše kariéře. Čím dál tím víc lidí si uvědomuje důležitost pestrého života. Ten přispívá k duševnímu zdraví, lepší výkonnosti ve všech oblastech a celkové vyrovnanosti každé osoby.

Každý člověk je jiný a má jiné potřeby. Rovnováha tak neznamená trávení stejného času v práci a v soukromí, ale vyjadřuje sladění těchto dvou oblastí.

Proto je potřeba nastavit si osobní i pracovní priority, snažit se zamezit stresu, negativním myšlenkám, ale také předejít syndromu vyhoření.


Svým klientům proto nabízíme outdoorové eventy nejen v Čechách, ale i zahraničí. Na co všechno se můžete těšit?

 • Kolo 🚴🏼 (ČR i zahraničí)
 • Putování za vínem a gastronomií (Itálie, Francie, Španělsko) 🍇
 • Plavba na jachtě (Chorvatsko, Itálie, Řecko) 🛥
 • Golf (ČR i zahraničí) ⛳️
 • Běh 🏃🏽
 • Skialpinismus (Rakousko, Itálie, Švýcarsko) 🎿
 • a další..

Pro uvolnění stresu se poddáváme síle tisíci let prověřené jógy, dechových cvičení a metodě Wim Hof. Jen vnitřně spokojení jsme schopni dosáhnout vytouženého úspěchu a žít naplněný život.

Předešlé akce – zakončení letní sezóny


Venku krásné podzimní počasí a Vy máte v garáži superkáru. Ideální podmínky na nějaký výlet, nemyslíte? Proto jsme pro své klienty připravili jedinečné zakončení letní sezóny, během kterého pocítili sílu koňů pod kapotou svých vozů a mnozí také vítr ve vlasech.
Náš den začal snídaní v pětihvězdičkovém Hotelu Hilton Praha, kde byl připraven bohatý brunch. Na oběd se celá skupina přesunula do Chateau Mcely. Úchvatného místa o rozloze 5 hektarů, které spojuje historické kouzlo s moderním vybavením a je jedním z nejluxusnějších hotelů v České republice. Po gastronomickém zážitku nás zámeckým parkem osobně provedl Vlastimil Plch, ředitel hotelu. V pozdějších odpoledních hodinách jsme se všichni přesunuli do Showroomu společnosti Auta Super v Praze-Hostivaři, kde byla již připravena společná večeře v obležení krásných luxusních aut.

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři