PROGRESUS VE VARECH


„Dobré scénáře nesmí zůstat na papíře… aby život stál za to!” 🎬

💭 To je hlavní myšlenka komunikačního konceptu naší reklamní kampaně, kterou jsme spustili v souvislosti s letošním partnerstvím skupiny Progresus v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Svět filmu a svět investic mají mnoho společného. Na počátku je vždy kreativní myšlenka, na kterou navazují nitky příběhu. Když se vše podaří, na jedné straně přichází úspěch na filmovém plátně, nebo úspěšné naplnění investičního záměru na straně druhé.

Jde o vůbec první image kampaň, se kterou Progresus jakožto mladá značka vstupuje na trh. Možná jste ji už zahlédli při vaší cestě Prahou či v internetovém prostředí. 👀 A hlavně se s ní setkáte přímo v červenci na festivalu.
 
V Progresus stavíme zejména na dlouhodobém partnerství, proto považujeme navázání tříleté spolupráce s Karlovy Vary International Film Festival, který je doslova klenotem české kultury, jako přirozené vyústění našeho záměru stát se dlouhodobým partnerem podporujícím českou kulturu.
🤝 Aby žádný scénář nezůstal jen na papíře…

DOPROVODNÉ PROGRAMY


Degustace 🍷


Pokud jste milovníky vína, hodinovou degustaci v hotelu Imperial si nemůžete nechat ujít. Pozor, max. denní kapacita tohoto eventu je 12 hostů. Své místo a konkrétní den si proto rezervujte včas skrze tento odkaz – REGISTRACE NA DEGUSTACI
Degustace bude probíhat v hotelovém vinném sklípku nebo v parku pod hotelem (dle počasí).
– 1. 7. od 14:00h – Champagne
– 2. 7. od 15:00h – Languedoc
– 3. 7. od 15:00h – Bordeaux
– 4. 7. od 15:00h – Německo / Rakousko – Riesling, Veltlín
– 4. 7. od 17:00h – Champagne & Caviar
– 6. 7. od 15:00h – Bourgogne
– 7. 7. od 15:00h – Itálie obecně
– 8. 7. od 13:00h – Champagne & Caviar
– 9. 7. od 14:00h – Bordeaux Grand
* Registrace je nutná pro každou osobu zvlášť

Lounge Progresus ☕


Skupina PROGRESUS Vás zve do PROGRESUS LOUNGE, který najdete na dvou místech

  1. Progresus Lounge bude otevřen každý den od 11:00 do 18:001. patře restaurace Cafe Azyl (ul. Vřídelní 129). Chybět nebude občerstvení a sklenka něčeho dobrého. Proto budeme rádi, když si na nás najdete chvilku a stavíte se za námi.
  2. Progresus Fashion Lounge Club & After Bar bude otevřen každý den od 16:0024:00 před hotelem Imperial. K dispozici budou po celou dobu nápoje, případné občerstvení od 22:00.

Filmová projekce 📽


Promítání filmu Rodinka Bélierových / The Bélier Family (Francie, r. Eric Lartigau, 101 min) proběhne v pátek 8. 7. od 15:00 v kinosále hotelu Imperial. Po projekci se můžete těšit na Cocktail reception, která začne v 17:00 v koncertním sále. Kapacita tohoto eventu je omezená, proto neváhejte a zarezervujte si své místo ZDE

Výstava Slavoje Síse & TMBK 🖼


Po celý festivalový týden můžete navštívit výstavu obrazů umělců Slavoje Síse nebo Tomáše Břínka alias TMBK. Výstava bude probíhat v budově Belvedere pod hotelem Imperial.

Progresus & Imperial Beaty Lounge 💄


…protože každá žena je krásná a jedinečná

Nechte se hýčkat a v Progresus Beauty Lounge využijte 5. 7. zdarma profesionálních služeb našich kadeřníků a vizážistek, které líčením podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Proto neváhejte a zarezervujte si své místo ZDE. Najdete nás v President lounge hotelu Imperial.

Lanová dráha Imperial 🚠


Pro příjezd nebo odjezd z hotelu Imperial můžete využít lanovou dráhu, která je v provozu každý den do 24:00. Jezdí mezi stanicemi Divadelní náměstí – Imperial.

Doprava v Karlových Varech 🚘


Aby si Karlovy Vary uchránily svou jedinečnost a atmosféru lázeňského města, je třeba brát ohled na regulovaný dopravní režim v centrálním lázeňském území, který omezuje vjezd i parkování v centru Karlových Varů. Bližší informace naleznete ZDE

Sasazu restaurant v Hotelu Imperial


Zažijte pravou SaSaZu atmosféru v prostorách Hotelu Imperial. Restauraci naleznete v Clubu Imperial.
Pro rezervaci navštivte TENTO ODKAZ nebo zavolejte na tel. číslo: 420 771 231 271
Při rezervaci skrze webové stránky, nezapomeňte u rezervačního formuláře zaškrtnout pole: Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary


PROGRESUS & FORBES SECRET GALA (tento event je pouze pro zvané hosty)


Kdy: 5. 7. 2022
Začátek: 19:30
Kde: hotel Imperial Karlovy Vary
Dresscode: Cocktail Attire + maska na oči (škraboška)
Při příchodu nahlásíte hostesce své jméno, pozvánku tedy není třeba nosit.

V případě nejasností či dotazů se obracejte na Sáru Pourovou, Progresus Event Coordinator.
Telefon: +420 774 362 621
E-mail: pourova@progresus.cz

newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři