Work Life Balance - Alpská centra na kole


„Spolu jsme silnější“ 

– Lukáš Zrůst, spoluzakladatel Progresus Invest Holding

Základní informace


3denní akce (cca 10 osob)

Destinaci i program by bylo nutné volit s ohledem na dovednosti a zdatnost účastníků. Na rozdíl od předchozích variant, kde víme, že si to užijí všichni, by to mohl být kámen úrazu a je nutné si dobře nadefinovat, pro jaké lidi je to cíleno. Jestli půjde o průměrně zkušené bikery, kteří už mají s trailovým ježděním zkušenosti, nebo jestli jsou to nováčci. 

Jako lokality by se nabízely např. Schladming, Leogang, Livigno, Davos, Saalbach 

Program může být v trail centru, které má nepřeberné množství trailů a ve kterém se tři dny nikdo nudit nebude. Popř. může jít o kombinaci s nějakým šlapacím výletem na E-biku. Může být zajištěn shuttle pro přepravu atd. 

– Doprava na místo může být vlastní nebo zajištěna společně. 

– Ubytování dle konkrétní volby 

– Půjčení kol na místě 

 Po celou dobu Vás bude provázet profesionální fotograf, specialista na akční sporty, který Váš zážitek převtělí do uceleného bloku fotografií. 

Chcete se stát součástí něčeho úžasného?Stačí se zaregistrovatWork Life Balance


Pokud chcete žít spokojený život, rovnováha mezi vaším pracovním a osobním životem není jen nějaký bonus, ale nutnost.

Už dávno není v módě obětovat kariéře svůj osobní život. Čím dál tím víc lidí si uvědomuje důležitost pestrého života. Ten přispívá k duševnímu zdraví, lepší výkonnosti ve všech oblastech života a celkové vyrovnanosti každé osoby.

Každý člověk je jiný a má jiné potřeby. Rovnováha tak neznamená trávení stejného času v práci a v soukromí, ale vyjadřuje sladění těchto dvou oblastí.

Proto je potřeba nastavit si osobní i pracovní priority, snažit se zamezit stresu, negativním myšlenkám, ale také předejít syndromu vyhoření.


Svým klientům proto nabízíme každý měsíc outdoorové eventy nejen v Čechách, ale i zahraničí. Na co všechno se můžete těšit?

  • Putování za vínem (Itálie, Francie)
  • Plavba na jachtě (Chorvatsko)
  • Golf (ČR i zahraničí)
  • Progresus běh
  • Skialpinismus (Rakousko)
newsletter
Buďte v obraze Získejte vždy aktuální informace

Naši partneři